cs en
  • spolecenske
  • ples
  • vip
  • mezinarodniturnaj
  • teambuilding

Memoriál Strýčka Jedličky 2020

Turnaj se uskutečnil 15. 8. 2020 na tenisových kurtech VISTA Resort&Club (Praha 5) - výsledky, reportáž a fotogalerie ZDE

 

PDF nabídka pro partnery ZDE

- tenisový turnaj VIP osobností

- příměstský sportovní kemp

- mládežnický turnaj Českého atletického svazu

- podpora Nadace Jedličkova ústavu a FN Motol

- doprovodné aktivity a disciplíny

 

Tradiční tenisový turnaj Memoriál Strýčka Jedličky opět po roce vzpomene na legendárního baviče Strýčka Jedličku a to na místě, které měl možná nejraději – na tenisovém dvorci. Kromě vzpomínání jde ale o prestižní sportovně společenskou akci, setkání předních umělců, podnikatelů a dalších známých tváří našeho veřejného života.

“Je to již 21 let, co jsme společně s Karlem Štědrým pořádali 1. ročník, letos si opět zavzpomínáme na baviče Strýčka Jedličku, milovníka tenisu, který na kurtu bohužel přišel o život,” popisuje Karel Bláha, jednatel pořádající společnosti I.S.C. SPORTS.

Pro účastníky i návštěvníky bude opět připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. V minulých letech to například byla minivýstava nejcennějších medailí a trofejí známých českých sportovců. Své cennosti ukázali Aleš Valenta, Vladimír Šmicer, Ladislav Vízek, Michal Vejsada, Bohdan Ulihrach, Antonín Panenka či František Kučera.

Akce tradičně má také charitativní nádech. “Opět podpoříme Nadaci Jedličkova ústavu, dále též ortopedické oddělení FN v Motole,” dodává Karel Bláha.

V roce 2012 byla otevřena Síň slávy Memoriálu Strýčka Jedličky a jako první do ní byl uveden populární „Limonádový Joe“ Karel Fiala. O rok později jej následovali společně Karel Wágner a Karel Štědrý. Ty doplnil herec Jiří Krampol, zpěvák Karel Bláha starší, moderátoři Marie Retková a Petr Vichnar, zpěvák Olympicu Petr Janda a naposledy režisér Vojta Nouzák.

Pokud se chcete v tomto roce do turnaje aktivně zapojit a možná si zahrát i po boku některé známé osobnosti (dvojice jsou k sobě losovány při zahájení turnaje), kontaktujte nás na e-mailu info@isc-sports.cz

Máte chuť podpořit Nadaci Jedličkova ústavu, která pomáhá dětem a mládeži s postižením již 30 let? Neváhejte zaslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS PROJEDLICKU 90 na číslo 87777, cena jedné DMS je 90,- Kč.

banner banner banner banner banner