cs en
  • teambuilding
  • spolecenske
  • ples
  • vip
  • mezinarodniturnaj

Příměstský kemp Memoriálu Strýčka Jedličky bude pod patronací Bohdana Ulihracha

V roce 2019 proběhne již 21. ročník tenisového Memoriálu Strýčka Jedličky. Letos ho přivítá nové prostředí - VISTA Resort&Club na Praze 5. Krásný moderní areál však tradičně nevyužijeme pouze pro VIP hráče, ale také pro mladé tenisty a další malé sportovce. Kromě turnaje starších žáků se i letos můžete těšit na dětský příměstský kemp, který proběhne od 13. - 17.8.2019.

 

Patronem kempu je bývalý česky reprezentant a hráč elitní třicítky žebříčku ATP - Bohdan Ulihrach. Pro děti bude nachystán bohatý (nejen) sportovní program, největší akcent však bude opět dán na tenis. Kemp je otevřen pro všechny úrovně hráčů - od dětí, které tenisovou raketu ještě v ruce nikdy neměly, až po zdatnější hráče působící v tenisových klubech. O děti bude postaráno zkušenými instruktory, čeká na ně celodenní strava a především pak nové zážitky a kamarádi. Díky zázemí, které VISTA Resort&Club poskytuje v krytých halách, se nemusíme bát ani větru a deště.

Velkým zpestřením pak je účast dětí při 21. ročníku Memoriálu Strýčka Jedličky, kterého se účastní známé osobnosti z řad herců, zpěváků, bavičů i bývalých sportovců. Ten je ne programu v poslední den kempu.

Pro více informací a přihlášení nás kontaktujte na e-mailu info@isc-sports.cz

 

 

banner banner banner banner banner