cs en
  • teambuilding
  • spolecenske
  • vip
  • ples
  • mezinarodniturnaj

Mezinárodní finálový turnaj firem EURO Golden Tour zná vítěze. Manažeři se dobře bavili!

První adventní víkend přinesl pořádnou dávku kvalitního indoor fotbalu. Finálový turnaj fotbalové ligy firem se uskutečnil pod názvem EURO Golden Tour v západočeské metropoli Plzni, kde také probíhá jedna ze základních lig Golden Tour.

Celý program začal již v pátek 30. listopadu v hotelu Purkmistr. Zde se sešli manažeři partnerských společností, aby v přátelské a neformální atmosféře našli průsečíky svých businessů a zároveň se odreagovali od každodenního stresu. K tomu jim pomohli nejen pivní lázně, ale také jedinečná degustace místního piva. Na setkání manažerů se sešlo více než 30 účastníků.

V sobotu již odstartovala sportovní část akce. Tu přivítala Sportovní hala Města Plzně, známá jako Lokomotiva. Špičková hala, která v tuto chvíli nabízí již 3 plnohodnotné palubovky. Dvě z nich využili organizátoři pro finálový turnaj za účasti 24 nejlepších týmů z 6 měst a 3 zemí, kde se odehrála základní část Golden Tour. Týmy byly rozděleny do 6 skupin po čtyřech, ale jen nejlepší dva z každé skupiny si zajistily postup do play off.

Před branami vyřazovací části tak např. skončil tým SPORT MARKETING MEDIA, který se točí okolo bratří Simitčů, toho času hnacích motorů futsalové Sparty. K postupu nestačilo ani angažování sparťanské brankářské legendy Jaromíra Blažka, ani dalšího bývalého prvoligisty Vlastimila Vidličky. Postup utekl o jediný gól. Stejně jako jednomu z favoritů turnaje, týmu Policie ČR. Naopak, dařilo se domácím, do osmifinále proklouzly hned 4 z nich. Kromě favorizovaného Hotelu Primavera to bylo také Imperial City Casino, KOVO Kasejovice a Activa. Jediným nepostupujícím plzeňským zástupcem byl WITTE Football Team, který nezachytil začátek turnaje a ani drtivý finiš již na první dvě skupinová místa nestačil.

Cesta domácích však skončila již ve čtvrtfinále, kde se naplno projevila kvalita ostravské ligy. Z ní se mezi elitní čtyřku prokousaly hned dva mančafty - innogy a ČD Cargo - a los je nemilosrdně svedl do společného semifinále. V něm se až po penaltách radovali železničáři a ve finále se tak mohli těšit na brněnského obhájce titulu BEG Bohemia. Souboj o třetí místo obstaral (již téměř tradičně) tým FAČR (Praha), který nakonec v dramatické koncovce nestačil na innogy a bral tak nepopulární "bramboru". Bronzový celek byl nadmíru spokojen, kapitán Filip Hruška si především považoval toho, že jeho tým v turnaji ani jednou neprohrál v základní hrací době. Před turnajem přitom ostravský celek nepatřil k největším favoritům, dlouhá cesta i noc mu také rozhodně nehrála do karet.

Finálový souboj se po úvodní vyrovnané šestiminutovce proměnil ve one-man-show nejlepšího střelce turnaje Tomáš Pospiše, který obhajobu titulu vystřílel 5 finálovými zásahy! Šéf týmu i celé společnosti Vladimír Přikryl si tak připsal další úspěch a neuvěřitelná pohádka s názvem BEG Bohemia pokračuje i v roce 2018!

Sluší se doplnit další ocenění, která byla při turnaji rozdána. Nejlepším brankářem se stal Pavel Veselý z týmu ČD Cargo Ostrava a cenu Fair Play si do Nejdku u Karlových Varů odvezl WITTE Football Team.

Kompletní výsledky naleznete ZDE

Fotografie z turnaje jsou ke shlédnutí ZDE

banner banner banner banner banner