cs en
  • vip
  • ples
  • spolecenske
  • teambuilding
  • mezinarodniturnaj

Poslední týdny do startu mezinárodní fotbalové ligy firem, pošlete svou přihlášku!

Prestižní mezinárodní fotbalová liga firem GOLDEN TOUR se připravuje již na 22. ročník. Od jejího počátku v roce 1998 uběhlo hodně vody a především padlo mnoho branek. Její prestiž a kvalita se však každoročně zvyšují. Poslední rozšíření do turecké Antalye a účast tamního mistra na mezinárodním finálovém turnaji EURO GOLDEN TOUR je toho dalším důkazem.

100 společností, od velkých nadnárodních korporací až po regionální firmy, které chtějí utužit kolektiv, užít si zábavu, pohyb. A k tomu mít špičkový servis od pořadatelské I.S.C. SPORTS. Obchodní punc pak projektu přidávají Setkání manažerů a další networkingové akce. Golden Tour tak skvěle propojuje sport a businness, zájmy HR, marketingu i obchodního oddělení společností.

Nový ročník odstartujeme v lednu 2019 a to v 6 městech - Praze, Brnu, Ostravě, Plzni, Bratislavě a turecké Antalyi. Přihlaste svůj tým přes oficiální webovky ligy www.goldentour.info, kde také naleznete detailní informace ohledně pravidel, místu konání, termínech a zajištění pro hráče.

A pokud budete mít cestu do Plzně, nezapomeňte se v sobotu 1. prosince přijít podívat na mezinárodní finálový turnaj EURO GOLDEN TOUR, který proběhne v hale Lokomotiva (Úslavská 75) od 9 do 17h. Vstup je zdarma.

 

banner banner banner banner banner