cs en
  • ples
  • vip
  • teambuilding
  • spolecenske
  • mezinarodniturnaj

Jubilejní 20. ročník Memoriálu Strýčka Jedličky ozdobí mnoho hvězd! Hrajeme již 1. září ve Stromovce

 

Turnaj se uskuteční 1. 9. 2018 na tenisových kurtech TK Sparta Praha v pražské Stromovce.

 

Tradiční tenisový turnaj Memoriál Strýčka Jedličky opět po roce vzpomene na legendárního baviče Strýčka Jedličku a to na místě, které měl možná nejraději – na tenisovém dvorci. Kromě vzpomínání jde ale o prestižní sportovně společenskou akci, setkání předních umělců, podnikatelů a dalších známých tváří našeho veřejného života.

“Je to již 19 let, co jsme společně s Karlem Štědrým pořádali 1. ročník, letos si opět zavzpomínáme na baviče Strýčka Jedličku, milovníka tenisu, který na kurtu bohužel přišel o život,” popisuje Karel Bláha, jednatel pořádající společnosti I.S.C. SPORTS.

Pro účastníky i návštěvníky bude opět připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. V minulých letech to například byla minivýstava nejcennějších medailí a trofejí známých českých sportovců. Své cennosti ukázali Aleš Valenta, Vladimír Šmicer, Ladislav Vízek, Michal Vejsada, Bohdan Ulihrach, Antonín Panenka či František Kučera.

Akce tradičně má také charitativní nádech. “Opět podpoříme Nadaci Jedličkova ústavu, dále též dětské oddělení FN v Motole,” dodává Karel Bláha.

V roce 2012 byla otevřena Síň slávy Memoriálu Strýčka Jedličky a jako první do ní byl uveden populární „Limonádový Joe“ Karel Fiala. O rok později jej následovali společně Karel Wágner a Karel Štědrý. Ty doplnil herec Jiří Krampol, zpěvák Karel Bláha starší, moderátorka Marie Retková a v loňském roce další matador turnaje - Petr Vichnar. 

Pokud se chcete v tomto roce do turnaje aktivně zapojit a možná si zahrát i po boku některé známé osobnosti (dvojice jsou k sobě losovány při zahájení turnaje), kontaktujte nás na e-mailu info@isc-sports.cz

Máte chuť podpořit Nadaci Jedličkova Ústavu, která pomáhá postiženým lidem již celé čtvrt století? Neváhejte zaslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS PROJEDLICKU na číslo 87777, cena jedné DMS je 30,- Kč, přičemž nadace obdrží 28 Kč.

 

banner banner banner banner banner