cs en
  • teambuilding
  • spolecenske
  • ples
  • vip
  • mezinarodniturnaj

Memoriál Strýčka Jedličky - zmapování 19. ročníku

Memoriál Strýčka Jedličky – 19. ročník

 

 

 

Turnaj se uskutečnil 2. 9. 2017 na tenisových kurtech TK Sparta Praha v pražské Stromovce.

 

Tradiční tenisový turnaj Memoriál Strýčka Jedličky opět po roce vzpomenul na legendárního baviče Strýčka Jedličku a to na místě, které měl možná nejraději – na tenisovém dvorci. Kromě vzpomínání došlo na  prestižní sportovně společenskou akci, setkání předních umělců, podnikatelů a dalších známých tváří našeho veřejného života.

“Je to již 18 let, co jsme společně s Karlem Štědrým pořádali 1. ročník, letos si opět zavzpomínáme na baviče Strýčka Jedličku, milovníka tenisu, který na kurtu bohužel přišel o život,” popisuje Karel Bláha, jednatel pořádající společnosti I.S.C. SPORTS.

Akce tradičně má také charitativní nádech. “Opět podpoříme Nadaci Jedličkova ústavu, dále též dětské oddělení FN v Motole,” dodává Karel Bláha.

V roce 2012 byla otevřena Síň slávy Memoriálu Strýčka Jedličky a jako první do ní byl uveden populární „Limonádový Joe“ Karel Fiala. O rok později jej následovali společně Karel Wágner a Karel Štědrý, v roce 2014  herec Jiří Krampol, následoval Karel Bláha starší a jako poslední doplnila v loňském roce Síň slávy první žena - Maruška Retková. Letos se do této vip společnosti dostal moderátorský i tenisový matador Petr Vichnar.

Turnaje se zúčastnily tyto osobnosti: Martin Dejdar, Pavel Nový, Vojtěch Nouzák, Aleš Valenta, Miloš Knor, Jolana Smyčková,  Martin Hrdinka či Marie Retková. Alespoň v pozici fanoušků se představili Jiří Krampol či Karel Bláha st. Celým dnem provázel moderátor Petr Vichnar.

Z vítězství se radují dvojice Aleš Valenta, Tomáš Flekal a v mixu Jitka Laboutková, Pavel Toman. Kompletní výsledky ZDE

Pokud se chcete v příštím roce do turnaje aktivně zapojit a možná si zahrát i po boku některé známé osobnosti (dvojice jsou k sobě losovány při zahájení turnaje), kontaktujte nás na e-mailu info@isc-sports.cz

Máte chuť podpořit Nadaci Jedličkova Ústavu, která pomáhá postiženým lidem již celé čtvrt století? Neváhejte zaslat dárcovskou SMS ve tvaruDMS PROJEDLICKU na číslo 87777, cena jedné DMS je 30,- Kč, přičemž nadace obdrží 28 Kč.

Letošní ročník byl navíc opět obohacen o turnaj tenisových nadějí, který probíhal již od pátku 1.9.

Tento projekt – turnaj mladších žáků a žákyň je realizován za finanční podpory Městské části Praha 7.

 

 

 

 

 

banner banner banner banner banner