cs en
  • ples
  • teambuilding
  • mezinarodniturnaj
  • spolecenske
  • vip

Finálový turnaj ligy firem rozlosován, evropské finále přivítá Plzeň

Každoročním vyvrcholením fotbalové ligy firem Golden Tour je její mezinárodní finále, které se pod názvem EURO Golden Tour koná vždy na přelomu listopadu a prosince. Hostitelské město je putovní a v letošním roce padla volba na západočeskou metropoli Plzeň. Místní hala Lokomotiva, kde probíhá i základní sezona Golden Tour, je naprostou špičkou v Plzeňském kraji i celých západních Čechách. Momentálně disponuje již 3 palubovkami a co se týká kapacity, tak ji může málokterý komplex v ČR konkurovat.

EURO Golden Tour bude letos poprvé za účasti tureckého mistra. Golden Tour Antalya přivítala premiérový ročník u mořské pláže a její vítěz, výběr Manavgatu, přiletí poměřit síly s česko-slovenskými účastníky. Celkem 24 týmů rozdělených do 6 skupin, 48 zápasů a v podvečer již budeme znát nejlepší firemní tým roku 2018. Následuje afterparty účastníků, která se vždy těší velké oblibě.

Finálový turnaj však není jen fotbal. Každoročně se v předvečer turnaje setkávají manažeři partnerských společností, kteří v neformální atmosféře navazují nové kontakty a otevírají nové obchodní příležitosti. Ze strany I.S.C. SPORTS je pro ně připraven veškerý servis a vždy také výjimečný doprovodný program.

 

 

banner banner banner banner banner