cs en
  • mezinarodniturnaj
  • teambuilding
  • spolecenske
  • ples
  • vip

Croatia Tour v tropickém vedru ovládl Athletic Club! Železničáři na druhém místě.

Další ročník oblíbeného putovního turnaje je za námi, tentokrát pod názvem Croatia Tour 2016. Ano, letos jsme se podívali do Chorvatska, konkrétně na Istrii do Zelené laguny poblíž Poreče, kam jsme se vrátili po šesti letech. V mezidobí jsme aktivní dovolenou spojenou s fotbalovým turnajem pořádali pod názvem Greece Tour a Spain Tour v dalších jihoevropských destinacích.

Kromě krásně čistého a osvěžujícího moře, chutné kuchyně a ubytování kousek od pláže jsme pro účastníky připravili každodenní cvičení. Kruhové tréninky či jóga přímo na pobřeží, to bylo vždy skvělé nastartování dne a těla.

Ale pojďme k fotbalu. Na kvalitní umělé trávě místního fotbalové klubu bylo vytyčeno hřiště pro malý fotbal 4+1 a na účastníky čekalo celkem 6 utkání. Spalující slunce a vysoká teplota neodradily ani fanoušky z řad místních či podporovatelů jednotlivých týmů. Nejlépe si s podmínkou a soupeři poradil českobudějovický tým Athletic Club, který svou pevnou defenzivou nechal vzpomenout na výkony Portugalců na v té době vrcholícím EURO 2016. Leč, "Atletům" to šlo dobře i dopředu a tak po právu slaví celkový primát. Druhé místo si v turnaji připsal tradiční účastník, Unie železničních zaměstnanců, a to i přes absenci několika opor (zranění, jiné povinnosti). Tým s věkovým průměrem vysoko nad 40 let tak opět prokázal, že se mu daří nejen na domácí scéně (v právě uplynulém ročníku Golden Tour se tento mančaft umístil na skvělém 3. místě 2. ligy, zaostal jen dva body za postupem do Superligy).

Hráči domáci Istry Poreč ukázali, že si s míčem velice rozumí a i díky široké lavičce měli fyzickou převahu. Srazila je však vlastní nedisciplinovanost. Otloukánkem turnaje se stal tým I.S.C. Sports, složený ze zástupců několika společností (BEG Bohemia, LTC Podolí, Pivovar Lužiny). Nesehranost byla na hřišti znát, ale i za čtvrté místo byl připraven malý pohár.

Děkujeme všem účastníkům turnaje a těšíme se na další ročník aktivní dovolené nejen s fotbalem! 

 

banner banner banner banner