cs en
  • ples
  • teambuilding
  • mezinarodniturnaj
  • spolecenske
  • vip

Nový ročník ligy firem Golden Tour začíná již 3. ledna!

Již jen necelý měsíc nás dělí od startu 21. ročníku fotbalové ligy firem Golden Tour. Jako první se nová sezóna rozjede v Ostravě, kde proběhne zahajovací večer již 3. ledna v hotelu Park Inn a na Tři krále se již fotbalisté sejdou ve sportovní hale Dubina. Pozadu nezůstane ani v současnosti nejúspěšnější soutěž, kterou je ta brněnská! OREA hotel Voroněž, který dobře znají účastníci nedávného EURO Golden Tour, přivítá oficiální zahájení 4. ledna a hned v neděli 7. ledna se rozehrají boje prvního hracího dne v hale VUT Brno.

Pražská část ligy, která bude i v roce 2018 zdaleka nejobsazenější, zahajuje svůj program tradičně na Občanské plovárně a to ve stejný den jako tento rok – 9. ledna. Superliga a 2. liga divize A rozehrají své soutěže 14. ledna, ostatní ligy si musí na premiéru počkat do prvního únorového víkendu. Útočištěm PRE Golden Tour Praha zůstává i pro nadcházející sezónu sportovní hala Jedenáctka.

Slovenské hlavní město rozlosuje nový ročník Golden Tour Bratislava 10. ledna v hotelu Holiday Inn. První zápasy pak přivítá sportovní hala Slovnaft během následujícího víkendu, konkrétně v sobotu 13. ledna.

Nejvíce času na získání ztracené kondice zpět po Vánocích budou mít v Plzni. Ligové zápasy začínají na konci ledna (neděle 28. ledna) ve sportovní hale Lokomotiva Plzeň. K představení novinek a rozlosování ligy pak dojde v týdnu před prvním kolem.

Finálový turnaj EURO Golden Tour pak v roce 2018 přivítá právě Plzeň a to v sobotu 1. prosince!

banner banner banner