cs en
  • spolecenske
  • vip
  • ples
  • mezinarodniturnaj
  • teambuilding

Setkání manažerů Golden Touse neslo v přátelském a produktivním duchu v hotelu Laa Therme Silent Spa

Již potřetí zahájilo program finálového turnaje EURO Golden Tour "Setkání manažerů Golden Tour".  V roce 2015 byla tradice zahájena ve východoslovenských Košicích, konkrétně v hotelu Double Tree by Hilton. Loni se vrcholní představitelé partnerských společností setkali v pražském hotelu TOP a letos je v rámci finálového turnaje čekala opravdová lahůdka - rakouské lázeňské město Laa an der Thaya a Hotel Therme Laa Silent Spa.

Do Rakouska vedla dlouhá cesta, proto pro manažery byl nachystán nejen pracovní program a vzájemné představení a následné hledání průniků svých businessů, ale také relaxace ve špičkovém lázeňském komplexu. Vše bylo zakončeno ochutnávkou vína od Vinařství Fučík a večerem v již neformální atmosféře.

Letošního setkání se zúčastnili:

na fotce zleva: O. Šunda (Allianz), J. Fadler (Modelky DFC), P. Damm (Therme Laa - Hotel&Silent Spa), P. Uchytil (Lagardere), D. Kozohorský (Česká televize), R. Hájek (Policie ČR) , J. Zahradníček (Hotel Voroněž), M. Páral (Kooperativa) s partnerkou, J. Ješeta (České dráhy), A. Miloschewitsch (Rosana) s manželkou, M. Bakalář (ČD Cargo), A. Krčmář (Joma) s manželkou, P. Breburda jr., Jano Strapec (Špedservis), P. Breburda (Czechoslovak group), J. Linhart (Autospot), V. Přikryl (Beg Bohemia) s manželkou, P. Vilím (I.S.C. SPORTS), P. Holubec (PRE) s manželkou, V. Moravec (Pivovar Lužiny), T. Hoda (Beg Bohemia), J. Samek (Ideal Tour), P. Sedlecký (Avled), T. Moravec (Vinařství Fučík), K. Bláha (I.S.C. SPORTS)

 

banner banner banner