cs en
  • teambuilding
  • mezinarodniturnaj
  • vip
  • spolecenske
  • ples

Finálový turnaj EURO Golden Tour proběhne v Brně 25.11. Jaký je program?

Velké finále je opět tady. Fotbalovou ligu firem Golden Tour, která má za sebou již 20 ročníků, čeká to pravé vyvrcholení 25. listopadu 2017 v Brně. Tradice mezinárodního finálového turnaje se datuje do roku 2006, kdy proběhlo rozšíření ligy na Slovensko (Bratislava). Každý rok pak na přelomu listopadu a prosince jedno z účastnických měst hostí finálový turnaj, na jehož konci je korunován absolutní vítěz daného ročníku.

24 týmů z 6 měst se letos představí ve sportovní hale VUT v Brně (Technická 3013/14). Tento sportovní stánek má, krom skvělého zázemí, nespornou výhodu v tom, že disponuje hned 2 rovnocennými palubovkami a je tak zaručen velký spád turnaje. 

Předehru turnaje obstará již potřetí "Setkání manažerů Golden Tour", které akcentuje obchodní rozměr projektu a prohlubuje či navazuje novou spolupráci mezi zúčastněnými společnostmi. Pro manažery je kromě oficiální části připraven i doprovodný program.

Velkou tečkou za turnajem pak bude závěrečná párty v oficiálním hotelu turnaje - Hotel Voroněž. Na tu jsou zváni nejen hráči týmů, které se probojovali na závěrečný turnaj, ale vůbec všichni účastnici Golden Tour v roce 2017. Nejlepší týmy z jednotlivých měst mají hrazené ubytování v hotelu Voroněž na jednu noc zdarma, ostatní účastníci mohou využít zvýhodněných cen, které jsme pro Vás spolu s hotelem připravili.

 

Program finálového turnaje EURO Golden Tour:

24.11. - "Setkání manažerů Golden Tour", příjezd týmů

25.11. - Finálový turnaj:

od 9:00 - základní skupiny

od 14:30 - zápasy play off

od 16:20 - finále

od 20:00 - vyhlášení výsledků v hotelu Voroněž, videoprojekce

od 21:00 - afterparty (DJ Mirek Rais, kanárské rumy, karaoke show, soutěž o nejlepšího zpěváka)

Každému týmu bude přidělena hosteska, která bude provázet celým večerem

 

Více o finálovém turnaji naleznete ZDE v sekci EURO Golden Tour.

banner banner banner