Memoriál Strýčka Jedličky 2011

Předání šeku zástupci Nadaci Jedličkova ústavu se účastnil i patron turnaje Vladimír Šmicer, předávající člen představenstva ČD Cargo Jiří Špička a organizátoři turnaje v čele s Karlem Štědrým

V neděli 28.8.2011 se v areálu TK Sparta Praha ve Stromovce uskutečnil již 13. ročník tenisového memoriálu oblíbeného baviče a vášnivého tenisty Strýčka Jedličky. Po vedrech předchozích dnů bylo pro účastníky připraveno krásné slunečné počasí s příjemnými teplotami.

Václav Vydra tentokrát neuspěl, ale i tak to bral s humorem

Turnaj, jehož hlavními partnery jsou společnosti ČD Cargo a RWE Transgas, byl již tradičně rozdělen do dvou kategorií – debl mužů a mix debl. Před samotným startem zápasů proběhlo nalosování jednotlivých párů (hráči byli rozděleni do 3 výkonnostních košů), které si vzala na starost kromě krásné hostesky také ředitelka turnaje Jana Strnisková.

Petr Janda a jeho silá zbraň – servis

Poté se již rozhořely boje v základních skupinách a diváci tak mohli obdivovat tenisové umění známých osobností, mezi kterými nechyběl Václav Vydra, Jiří Krampol, Karel Fiala, Karel Vágner, Pavlína Šmicerová, Marie Retková, Karel Bláha či Petr Vichnar, který byl zároveň moderátorem celé akce. Na bezproblémový průběh turnaje pak dohlížel legendární Karel Štědrý, jeden ze spoluorganizátorů turnaje.

Během dne byl pro účastníky i návštěvníky připraven doplňkový program, např. stánek VZP s měřením tlaku a cholesterolu, po jehož návštěvě se mnozí odhodlali také ke změření rychlosti svého servisu. Své brány také otevřela poradna ohledně problematiky nákupu drahých kovů a účastníkům akce byl po celý den k dispozici fyzioterapeut.

Karel Štědrý předává ceny pro vítěze mužského debla, dvojici Witiska, Chvapil

Nejúspěšnější páry:

Muži:

1.Witiska, Chvapil

2. Špička, Pošvic

3. Trčka, Nouzák

4. Bláha, Hlinka

Mix

1. Dolejšová, Braun

2. Šmicrová, Vejsada

3. Ksandrová, Káš

4. Retková, Zoubek

Ocenění pro nejstaršího účastníka turnaje si odnesl pan Karel Fiala. I jeho syn, Karel Fiala ml, si mohl odnést individuální ocenění, ale nakonec ho v soutěži o nejrychlejší podání překonal Antonín Lanhaus. Kompletní výsledky turnaje naleznete zde.

Karel Fiala se na kurtu pohyboval jako za mlada

Na následujícím odkazu si můžete prohlédnout zpomalenou analýzu podání Karla Fialy ml.:

Karel Fiala ml. (122,7 kmh)

Hlavní partneři

Mediální partneři

Partneři módní přehlídky

Partneři