Memoriál strýčka Jedličky – 30.8.2014

 

Tradiční tenisový turnaj Memoriál Strýčka Jedličky opět po roce vzpomene na legendárního baviče Strýčka Jedličku a to na místě, které měl možná nejraději – na tenisovém dvorci. Kromě vzpomínání nás však opět čeká prestižní sportovně společenská akce, setkání předních umělců, podnikatelů a dalších známých tváří našeho veřejného života.

Tato charitativní akce, na které se organizačně podílí kromě agentury I.S.C. Sports také známý zpěvák Karel Štědrý, je zaměřena na podporu Nadace Jedličkova ústavu, které bude i letos předán šek na pomoc dětem a mladým lidem s postižením. Pokud se chcete i Vy samostatně zapojit do podpory této organizace, která pomáhá postiženým lidem již přes 20 let, neváhejte zaslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS PROJEDLICKU na číslo 87777, cena jedné DMS je 30,- Kč, přičemž nadace obdrží 28 Kč.

Letošní ročník je navíc opět obohacen o turnaj tenisových nadějí, který bude probíhat již od pátku 29.8. Poslední volná místa pro starší žáky čekají možná právě na Vás.

Další osobnost bude uvedena do Síně slávy turnaje – předloni tuto síň pomyslně otevřel Limonádový Joe Karel Fiala, v minulém ročníku jej společně doplnili Karel Štědrý a Karel Vágner. Kdo to bude letos se dozvíte až 30. 8. na tenisových kurtech TK Sparta Praha v pražské Stromovce. Vstup je zdarma, jsou připraveny i atrakce pro nejmenší.

Tento projekt – turnaj starších žáků je realizován za finanční podpory městské části Praha 7.

Partneři Memoriálu Strýčka jedličky 2014: