Memoriál strýčka Jedličky

Článek s fotografiemi a výsledky 14. ročníku zde

 

Tradiční tenisový turnaj Memoriál Strýčka Jedličky opět po roce vzpomene na legendárního baviče Strýčka Jedličku a to na místě, které měl možná nejraději – na tenisovém dvorci. Kromě vzpomínání nás však opět čeká prestižní sportovně společenská akce, setkání předních umělců, podnikatelů a dalších známých tváří našeho veřejného života.

Tato charitativní akce, na které se organizačně podílí kromě agentury I.S.C. Sports také známý zpěvák Karel Štědrý, je zaměřena na podporu Nadace Jedličkova ústavu, které bude i letos předán šek na pomoc dětem a mladým lidem s postižením. Pokud se chcete i Vy samostatně zapojit do podpory této organizace, která pomáhá postiženým lidem již přes 20 let, neváhejte zaslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS PROJEDLICKU na číslo 87777, cena jedné DMS je 30,- Kč, přičemž nadace obdrží 27 Kč.

Letošní ročník je navíc nově obohacen o turnaj tenisových nadějí, který bude probíhat již od pátku 30.8. Poslední volná žákovská místa čekají možná právě na Vás, propozice k turnaji naleznete zde.

Hned dvě osobnosti budou letos uvedeny do Síně slávy turnaje – v loňském roce to byl populární Limonádový Joe Karel Fiala, který se ještě v 86 letech proháněl po dvorci. Kdo to bude letos se dozvíte až 31. 8. na tenisových kurtech TK Sparta Praha v pražské Stromovce. Vstup je zdarma, jsou připraveny i atrakce pro nejmenší. Tento projekt je realizován za finanční podpory městské části Praha 7.

Hlavní partneři

Exkluzivní partner mládežnického turnaje

Mediální partneři

Partneři

Tento projekt je realizován za finanční podpory městské části Praha 7